Майстерня Wooden Page - переможець «Вибір Країни 2023» у номінації "Інтернет - магазин іменних подарунків року"

Майстерня Wooden Page здобула перемогу у загальнонаціональному дослідженні Аналітичного центру «Вибір Країни» у номінації "Інтернет-магазин іменних подарунків року".
Знак «Вибір Країни» підтверджує, що наша компанія надає високий клієнтський сервіс, українці нам довіряють та обирають нас!
Адже в основі аналізу роботи компаній показники, на які звертають увагу споживачі при виборі товарів та послуг. А саме: якість обслуговування, клієнтоорієнтованість, онлайн-представленість компанії, оцінка веб-ресурсів, кількість каналів комунікації. 
«Відзнака «Вибір Країни» для нашої компанії — це підтвердження нашого досвіду та постійного професійного розвитку, авторитетне визнання якості, гордість, натхнення, підтвердження, що ми на вірному шляху.
Ми вдячні експертам аналітичного центру “Вибір країни” за неупереджену оцінку нашої праці та визнання досягнень!

Запорука успіху Wooden Page 

Ми довго йшли до того, щоб опинитися серед кращих виробників персоналізованих подарунків, цьому успіху передувала велика праця усієї команди.
Вже майже 10 років Wooden Page виготовляє іменні подарунки та сувеніри з дерева. Завойовувати лояльність клієнтів та утримувати передові позиції у галузі нам допомагають корпоративні принципи, яких дотримується кожен співробітник Wooden Page. Основні з них: 

  • професіоналізм та постійне зростання - ми активно розвиваємось, зростаємо, навчаємось, щоб бути кращою версією себе;
  • командна робота - ми одна велика родина, в нас спільні цілі та мета;
  • work&life balance - гарно працювати - це мистецтво, яке ми практикуємо щоденно. Але ніхто не забуває, що окрім роботи є і життя. Тому, відпочивати ми теж вміємо.

Відзнака “Вибір країни” - заслуга і гордість усієї команди

Ми пишаємося не тільки нагородою, але й кожним співробітником, завдяки якому досягли таких високих результатів. Саме згуртована робота колективу є найціннішим активом нашого підприємства. Наші співробітники щодня викладаються на максимум демонструючи відданість справі.
Також хочемо виділити найкращих з найкращих - наших клієнтів. Без вас цієї нагороди не було б. Дякуємо за величезну довіру та вибір саме нас серед безлічі інших виробників. 
Для нас це величезна мотивація рухатись далі, покращувати наші вироби та дарувати позитивні емоції всім, хто з нами співпрацює.