Ідеї корпоративних подарунків від Wooden Page, які варто запам’ятати

Розвиток корпоративної культури займає одну з ключових позицій у розвитку особистого бренду компанії. З кожним роком кількість компаній, що відповідально ставляться до вибору корпоративних подарунків та сувенірів на свята стрімко зростає. Саме тому, обираючи презенти для співробітників, клієнтів чи партнерів варто звертати увагу на:

 • якість виробів - адже це напряму впливає на репутацію фірми;
 • практичність та корисність таких презентів - якщо товари несуть в собі цінність для одержувача, то і враження про компанію буде відповідне;
 • зовнішній вигляд та дизайни - сучасні та креативні дизайни точно запам’ятаються та створять асоціацію про вашу  компанію як про сучасну та прогресивну;
 • цільову аудиторію одержувачів - зробити вибірку по соціальним, віковим, статевим категоріям осіб. Адже для кожної групи є свої варіанти подарунків. Якщо одержувачі дуже різні їх краще структурувати за певними показниками. Оскільки універсальних подарунків для широкої групи майже не існує.

Творча майстерня Wooden Page спеціалізується на виготовлені корпоративних подарунків з логотипом компанії вже понад 10 років. І тому чудово розуміємо ваші потреби та бажання. Враховуючи вищезазначені фактори, ми підготували список корпоративних подарунків, які максимально враховують всі потреби:

 1. стильні термокружки з логотипом - універсальний подарунок і практична річ, яка точно знадобиться кожному;
 2. дерев’яні та шкіряні блокноти з лого - точно будуть використані за призначенням;
 3. шкіряні теки для документів формата А4 з гравіюванням фірмової символіки - оригінальність та практичність в одному товарі;
 4. дерев’яні скарбнички для грошей з цікавим написом, фразою чи малюнком - цікавий варіант, який точно вразить;
 5. келихи для вина та віскі з гравіюванням - можна презентувати як окремо, так і наборами тощо. 

Це далеко не повний список можливих ідей корпоративних подарунків. Більше варіантів шукайте на сторінках нашого сайту.

Які подарунки для корпоративних подій варто обрати?

Обираючи подарунки для співробітників, клієнтів, партнерів чи колег від компанії, варто робити акцент на персоналізацію. Фірмова символіка в поєднанні з якісною продукцією - найкраща реклама вашої компанії. Персоналізовані подарунки від Wooden Page вигідно відрізняються високою якістю та оригінальністю. Завдяки власному виробництву можемо виготовити нанесення будь-якої складності, орієнтуючись на ваші потреби. Команда творчої майстерні швидко виготовляє замовлення навіть великих об’ємів та індивідуально підходить до кожного замовника.

Подарунки для корпоративних подій варто обирати виходячи з потреб та специфіки роботи тієї чи іншої компанії. Наприклад для офісу, варто звернути увагу на щоденники, календарі, органайзери для канцелярії тощо. Якщо мова йде про готельно-ресторанний бізнес, тут можна презентувати скарбнички для чайових з цікавим написом, термочашки та шкіряні аксесуари тощо. Асортимент нашого сайту дуже широкий, тому кожна фірма, компанія чи підприємство знайдуть свої варіанти.

Ідеї корпоративних подарунків на Новий рік та 8 березня

Коли мова йде про корпоративні подарунки на Новий рік чи 8 березня, то тут варто орієнтуватись на свято, одержувачів та мету дарування. Корпоративні подарунки на Новий рік мають дарувати приємні емоції та формувати гарне враження про компанію. Ідеями новорічних подарунків для співробітників чи колег можуть бути:

 • брендовані дерев’яні іграшки на ялинку, виготовлені в корпоративному стилі;
 • скарбнички для винних корків з логотипом компанії або корпоративним написом;
 • подарункові набори шампурів з гравіюванням;
 • алкогольні календарі для зберігання напоїв з брендуванням тощо.

В якості корпоративних подарунків на 8 березня можна обрати:

 • брендовані келихи для вина;
 • дерев’яні кухонні дошки з нанесенням логотипа, напису чи фірмової символіки;
 • винні столики, столики для дому, таці з гравіюванням;
 • дерев’яні скарбнички для грошей з мотиваційними написами.

На сторінках нашого сайту представлено ще багато цікавих ідей корпоративних подарунків на будь-який смак. Звертайтесь до нас прямо зараз і ми разом оберемо презенти, які приємно вразять отримувачів.